התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרירה מחניון ע"י גרר משקפיים

הרכב תקוע בחניון? גרר בן כאן, כדי לפנות אותו מהמקום.

נכון, תנאי השטח בחניון בהחלט מקשים על המלאכה, ומצריכים ציוד מתאים שיאפשר לשנע את הרכב מהמקום. יכול להיות שגררים יעקמו את האף, או יגבו מחיר גבוה בגין השירות. ויתנו לכם הרגשה שמדובר בשירות מורכב. אצל גרר בן העסק פשוט פי כמה. כי כשירות מעולה חוברים למכשור מתקדם התוצאה נהדרת!

שירות של איש מקצוע מומחה

מכיוון שגרר בן הנו איש מקצוע מוסמך ומנוסה ביותר, הוא מציע לכם שירות מושלם לגרירת רכב מכל מקום שהוא. כן, גם אם מדובר על גרירה מחניון. יש לנו את הציוד המתאים ואת הגרר הנמוך שמתאים לתנאי השטח בחניון.

פנו אלינו וקבלו –

  • שירות מהיר – חברת גרר בן מספקת שירותי גרירה ביעילות מקסימלית. אנחנו מגיעים לשטח במועד הנקוב ומתחילים בעבודה. יש לנו מטרה לפתור את הקושי במהירות המרבית. ולעזור לכם לחלץ את הרכב במהירות מקסימלית.
  • עבודה מקצועית – יש לנו ידע מקצועי נרחב. הידע הזה עומד לצדנו כאשר אנחנו מגיעים לשטח ומתחילים לבצע את העבודה. הידע הרב שלנו נשען על הסמכה מקצועית לצד ניסיון רב שרכשנו במהלך השנים. המקצועיות שלנו מורגשת בשטח!
  • גרר נמוך – אנחנו מצוידים בגרר משקפייםנמתקדם ואיכותי. כזה שמתאים לפעולה בחניון. גובה הגרר הינו מותאם לגובה החניון כך שניתן לגרור ביעילות רבה רכבים תקועים בחניונים.
  • אמינות ושקיפות – אצלנו לאמינות יש מקום של כבוד. כל לקוח יכול להיות רגוע ולסמוך עלינו בלב שקט. השירות שתקבלו יהיה מותאם לצורך שלכם ויאפשר לכם להתנהל בשלווה לאורך ביצוע התהליך.
  • מחירים נוחים - בגין השירות אנחנו גובים מחיר סביר ונוח. הרכב התקוע שלכם לא יגרור אתכם להוצאות רבות.
  • אנחנו שמחים לתת לכם ייעוץ מקצועי חינם. על כל שאלה, התלבטות וקושי תוכלו לפנות אלינו ולקבל חוות דעת מקצועית. הייעוץ שלנו יעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות למצב בו הנכם נתונים.

גרר בן הינו איש המקצוע המועדף שיפתור את הבעיה בה נתקלתם. אנחנו נגרור את הרכב התקוע ונביא אותו אל היעד במהירות מקסימלית!

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו