התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרר באור יהודה

מי לא מכיר את ההרגשה חסרת האונים הזו של "מה עושים עכשיו, הרכב לא מניע..." אם זה קרה לכם באור יהודה והסביבה, כדאי שתכירו את חברת גרר בן המציעה שירותי דרך ומצליחה להוביל בתחום באזור אור יהודה, החברה מונה סוגי רכבי גרר שונים כמו גרר משקפיים המתאים לביצוע גרירה מחניונים תת קרקעיים ועוד. ריכזנו כאן מידע על גרר משקפיים.

 

 

מה זה גרר משקפיים?

מדובר בגרר הנפוץ ביותר והוא גרר חצי הרמה, הוא יכול להכיל רכב אחד בכל נסיעה, כך שאם הוא צריך לחלץ מספר רכבים, הוא יסע הלוך ושוב ובכל פעם הוא יחלץ רכב אחד בלבד. אל רכב הגרר מחוברת רצועת משקפיים המתלבשת על שני בגלגלים הקדמיים של הרכב ובכך היא מושכת את הרכב כלפי מעלה, אל רכב הגרר. גרר זה נחשב ליעיל גם בתנאי שטח קשים כמו גרירה בחניונים תת קרקעיים.

 

האם גרר כזה מתאים לכל סוגי הרכב?

בעבר בשימוש ברכב גרר זה היה המקובל ביותר. עם התפתחות ענף הרכב, יוצרו רכבים שהגלגלים האחוריים שלהם ננעלים אוטומטית. רכבים כאלו לא ניתן להעלות על גרר משקפיים כשלא ניתן להניע אותם ולכן במקרה כזה יהיה צורך להיעזר בגרר אחר. לרכבים אלו יש גרר המכונה גרר דולי שהוא עגלה המתלבשת מתחת לרכב וכך היא מעלה את הרכב לעגלת הגרר בבטיחות מבלי לפגוע בבטיחות ושלמות הרכב. שימוש בגרר דולי הוא יקר יותר על פי רוב והא מתאים לגרירה מחניונים תת קרקעיים.

על מה צריך להקפיד בביצוע גרירה מחניונים תת קרקעיים?

גרירה מחניונים תת קרקעיים נחשבת למורכבת יותר, במיוחד כאשר החניון הוא בעל תקרה נמוכה או שהוא עמוס במיוחד וההגעה לרכב מוגבלת. כאשר מבצעים גרירה כזו חשוב לפנות לחברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום. חוסר ידע עלול לעלות ביוקר לבעל הרכב. וחבל.

 

צוות גרר בן ישמחו לסייע לכם ולחלץ אתכם בצורה המיטבית ביותר שיש, באופן מהיר וממקצועי. אם אתם צריכים גרר באור יהודה והסביבה, הגעתם למקום הנכון. צרו קשר לחילוץ מהיר.

חייגו אליי ואני יגיע לחלץ אתכם בכל מקום באור יהודה 050-5239747

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו