התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרר בתל אביב

להיתקע בדרך עם הרכב, זה לא נעים, זה מעכב, זה מרגיז ואם זה קרה לכם, כדאי שתכירו את שירותי הדרך שמציעה חברת גרר בן באזור הרצליה והסביבה. לא משנה אם אתם צריכים גרירה מחניון תת קרקעי או דווקא גרירה מתנאי שטח נוחים יותר, אתם מוזמנים להנות משירותי גרירה שיביאו אתכם הביתה במהירות ובבטיחות. כאן ריכזנו מידע על גרר משקפיים ועל מה שמאפיין אותו.

מה זה גרר משקפיים?

מדובר ברכב גרר חצי הרמה היכול להכיל רכב אחד בלבד. וזה חיסרון בולט שלו, כיוון שאם יש צורך בגרירת מספר רכבים, הוא יצטרך לנסוע, להוריד את הרכב שהעמיס ולחזור להעמיס רכב נוסף. לצד חסרון זה, יש בו לא מעט מעלות. הוא מתאים לתנאי שטח קשים כך שגם אם נתקעתם בחניון תת קרקעי בו אין הרבה מקום והשטח מצומצם, הוא יוכל לחלץ אתכם משם.

 

גרר משקפיים מכונה כך על שם רצועת "המשקפיים המחוברת אליו. לצורך הגרירה רצועת משקפיים מתלבשת על שני הגלגלים הקדמיים של הרכב ומעלים אותו לרכב הגרר וכך מתבצעת הגרירה. אם מדובר ברכב חשמלי בו גלגלי הרכב ננעלים אוטומטית גרר משקפיים לא יתאים ובמקרים כאלו יצטרכו לעשות שימוש בגרר אחר כמו גרר דולי שהוא עגלה המתלבשת על הרכב ומרימה אותו תוך שמירה על שלמות ובטיחות הרכב.

 

מה לבדוק לפני הזמנת גרירה מחניון תת קרקעי

לפני שאתם מזמינים גרר, וודאו שמדובר בחברת גרירה מורשית לחילוץ רכבים וגרירה. לאחר שווידאתם את העניין בדקו מה סוג הגרר שתצטרכו. רכב טסלה ורכבים חשמליים נוספים בהם הגלגלים האחוריים ננעלים אוטומטית, יצריכו סוג גרר מסויים. פרמטר שגם אותו חשוב לציין הוא מהירות ההגעה. אם נתקעתם בהרצליה, העדיפו חברה המציעה את שירותיה בהרצליה והיא יכולה לתת לכם שירות מהיר כי היא לא תצטרך להגיע מקצה הארץ...

רכב גוררים עם צוות מקצועי

צוות גרר בן מצליח לתת מענה וכיום הוא מצליח להיות המוביל בתחום מבחינת שירות מקצועי מהיר הניתן בהרצליה. עכשיו גם אתם יכולים להנות משירות זה. צרו קשר.

 

חייגו אליי ואני יגיע לחלץ אתכם בכל מקום בהרצליה 050-5239747

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו