התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרר ביהוד

לא נעים להיתקע על אם הדרך ולהתחיל לחפש גרר לרכב. עם כל אי הנעימות של מצב כזה, כאשר זה קורה בלילה או בזמן לחץ, הקושי גובר. אם נתקעתם באזור יהוד והסביבה, כדאי שתכירו את שירותי הדרך של חברת גרר בן המוביל בחילוץ רכבים באזור זה. לא משנה אם אתם צריכים גרירה מחניון או מהכביש, מלבד גרר משקפיים יש עוד דרכים לחלץ רכבים. על כך רכזנו כאן מידע עבורכם.

מה זה גרר משקפיים?

גרר משקפיים הוא רכב חצי הרמה אליו מחוברת רצועת משקפיים המתלבשת על הרכב הנגרר, על שני הגלגלים הקדמיים. הרצועה נמשכת וכך הגלגלים האחוריים ממשיכים להתגלגל לרכב הגרר. גרר משקפיים הוא הגרר הנפוץ והמקובל ביותר. בשנים האחרונות ניתן לראות סוגי רכבי גרר נוספים. במיוחד כאשר מדובר ברכב חשמלי שגלגליו ננעלים אוטומטית, יהיה צורך ברכב גרר אחר שמתאים לרכבים אלו. בגרר משקפיים ניתן להוביל רכב אחד בכל פעם. למרות זאת, הוא נחשב לנפוץ ביותר כיוון שהוא מצליח להיכנס לתנאי שטח קשים ולחלץ משם רכבים.

 

מה זה גרר דולי?

גרר דולי הוא מעין עגלה הנכנסת מתחת לגלי הרכב ומעלה את הרכב ככה אל העגלה, תוך שמירה שגיר הרכב לא יגע בכביש ולא יגרם כל נזק לרכב עצמו. גרר זה נפוץ לשימוש כאשר מדובר ברכב שלא ניתן לגרור אותו עם גרר משקפיים.

 

איזה גרר צריך לביצוע גרירה מחניון?

אם יש לכם רכב שגלגליו האחוריים ננעלים, תצטרכו גרר דולי ואם לא, תוכלו להסתפק בגרר הנפוץ והמקובל -משקפיים. ההחלטה איזה גרר לשלוח מתקבלת בהתאם לסוג הרכב ולתנאי השטח.

איך בוחרים גרר?

בבחירת חברת גרירה חשוב לוודא שמדובר בחברה בעלת רישיון לחיוץ וגרירת רכבים. חוסר מקצועיות עלול לעלות ביוקר וחבל. כדאי לבחור חברה המציעה שירותי דרך באזור בו נתקעתם. אם נתקעתם באזור יהוד, כדאי שתצרו קשר עם החברה המובילה באזור במתן שירות מהיר ומקצועי: גרר בן. אף אחד לא רוצה להיתקע עם הרכב, אבל אם זה כבר קרה, אתם כבר יודעים אל מי לפנות.

חייגו אליי ואני יגיע לחלץ אתכם בכל מקום ביהוד 050-5239747

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו