התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרר ברעננה

אף אחד לא אוהב למצוא את עצמו תקוע עם רכבו בלי יכולת להתקדם. אבל כשזה קורה בחניון תת קרקעי, המצב מאתגר עוד יותר. אם אתם גרים ברעננה, כדאי שתכירו את האופציה לקבל שירותי דרך, גרירה וחילוץ מטובי המומחים של חברת גרר בן. בין אם אתם מחפשים גרר פשוט ובין אם אתם צריכים גרירה מחניון תת קרקעי.

מה מאפיין גרירה מחניות תת קרקעי?

חניון תת קרקעי הוא מקום שלא מאפשר לכל סוג גרר להיכנס, התקרה היא לפעמים נמוכה יותר מרכב גרר מצוי. תנאי השטח נחשבים לקשים יותר מבחינת מיקום. הדרך המרכזית לביצוע גרירה מחניון תת קרקעי היא באמצעות גרר משקפיים. גרר משקפיים הוא גרר חצי הרמה המצליח להיכנס ולהגיע לתנאי שטח מאתגרים ולהעלות את הרכב. רצועת "משקפיים" מתלבשת על שני הגלגלים הקדמיים של הרכב והם מעלים את הרכב קדימה. כאשר מדובר ברכב חשמלי או כל רכב אחר בו הגלגלים האחוריים ננעלים אוטומטית, גרר משקפיים לא יתאים וכדי לחלץ את הרכב גרר דולי יתן פתרון. גרר דולי הוא עגלה המתלבשת מתחת לגלגלי הרכב מבלי צורך להניע את הרכב או לפתוח אותו.

 

על מה חשוב להקפיד לפני בחירת גרר?

אתם צריכים שירות גרירה ומבחינתם אין העדפה מסוימת לחברת גרירה מסוימת. רגע לפני שאתם מרימים טלפון לחברה מסויימת, כדאי שתוודאו שמדובר בחברת גרירה מורשית לחילוץ וגרירה. חוסר ידע מקצועי עלול לגרום נזק לרכב. במיוחד כאשר מדובר בגרר דולי בו גיר הרכב עלול לגעת בכביש ולהרוס את מערכת ההנעה של הרכב. לפני הכל בודקים מקצועיות ורישיון. לאחר מכן אפשר לבדוק את מחיר השירות ומהירות ההגעה.

מהירות ההגעה – אם אתם נתקעתם ברעננה, העדיפו ליצור קשר עם חברה שתוכל לתת לכם מענה מהיר ברעננה ושלא תצטרכו להמתין יותר מידי. חברת גרר בן נותנת שירותי דרך ברעננה והסביבה, היא בעלת רישיון למתן שירותי דרך, גרירה וחילוץ ותודות למגוון רכבי הגרר המשוכללים שלה, היא מצליחה לתת שירות גם כשקיימים תנאי שטח קשים. מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו.

חייגו אליי ואני יגיע לחלץ אתכם בכל מקום ברעננה 050-5239747

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו