התקשרו עכשיו: 050-5239747

אני כאן עבורך

» חילוץ מהיר ומקצועי » הקפדה על לוחות זמנים» מחירים נוחים לכל לקוח» גרר 4X4 חדיש ומאובזר 

אחריות על כול חילוץ

» אמינות ושקיפות זה המוטו שלי» גורר מוסמך עם ניסיון עתיר שנים» אפשרות לגרירה מחניונים» ייעוץ ראשוני חינם

אצלי השירות הוא מעלה ראשונה

גרר דולי

לא משנה מהי הסיבה בשלה אתם מחפשים גרר, אם אתם בעלי רכב טסלה או כל רכב חשמלי אחר שהגלגלים שלו ננעלים, כשאתם צריכים גרירה מחניות תת קרקעי או מכל פינה אחרת בארץ, כדאי שתכירו את מה שגרר דולי על פני גרר משקפיים. כי למען האמת, אנשים לא מתעמקים בסוג הגרר שהם צריכים להזמין כדי לגרור את הרכב. בשביל זה ריכזנו כאן מידע בנושא

מה זה גרר דולי?

מדובר בגרר שהוא עגלה מיוחדת המאפשרת להעלות את הרכב לגרר מבלי שיהיה צורך לפתוח את הרכב או לסכן את שלמותו. רכבים שהגלגלים האחוריים שלהם ננעלים כמו רכב טסלה, מצריכים עגלה כזו. גרירה כזו מכונה "גרירה נשלטת", מרימים את הרכב על העגלה מבלי לגרום נזק לא לתיבת ההילוכים ולא לגלגלים האחוריים. העגלה מגיעה מתחת לגלגלים ומרימה את הרכב. חשוב להקפיד לבחור חברה מקצועית בעלת רישיון גרירה וחילוץ כדי שלא יגרם נזק בעל חוסר ידע מקצועי שעלול להביא למגע גיר הרכב עם הכביש שעלול לסכן את שלום הרכב.

 

גרר משקפיים במיוחד עבור גרירה מחניות תת קרקעי

גרר משקפיים הוא הגרר המוכר ביותר והוא מרים את הרכב מכל תנאי שטח. בעבר היה רק אותו וכיום התפתחו עוד סוגי רכבי גרר הנותנים מענה למגוון סוגי הרכבים. למרות זאת, כאשר יש צורך לחלץ רכב מחניון תת קרקעי, או מכל תנאי שטח אחר, העדפה תהיה ברורה לגרר משקפיים. רכבים שהגלגלים האחוריים שלהם ננעלים אוטומטית, גרר משקפיים לא יתאים להם. במיוחד לא כאשר הרכב לא מניע ולא ניתן להזיז אותו. עלות גרר משקפיים תהיה זולה יותר במרבית המקרים, אך לא תמיד היא תצליח לתת מענה ולכן ההמלצה היא ליצור קשר עם חברת גרירה מורשית לגרירה וחילוץ שתדע להתאים לכם את סוג רכב הגרר הנדרש.

 

צוות גרר בן מצליח לתת מענה בתחום ועכשיו גם אתם יכולים להנות מהשירות המקצועי ווהיעיל שלו. אם אתם צריכים חילוץ / שירותי דרך, הגעה מתאפשרת לכל מקום. תנו לצוות גרר בן להוכיח את עצמו.

 

חייגו אליי ואני יגיע לחלץ אתכם  050-5239747

גרר בן

צרו קשר

שם החברה: גרר בן
רמב"ם 19, ראשון לציון
מיקוד 7531042

050-5239747
info@yourcompany.co.il
להזמנת גרר חייגו עכשיו